About

hAK
kI
mIZ
dA

BAHAR NAKIŞ olarak 1996 yılında Türkiye’de tekstil ve nakış sektörüne yön veren Osmanbey de kısa zamanda önde gelen nakışçılar arasında yerimizi aldık. 26. yılımızı ilk günkü çalışmalarımızda ki anlayışla devam ettirmekteyiz.

ana Hedefimiz

Geçmişten geleceğe  koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Birlikte olabilme ve büyüme çabası ile özel ayrıntıların ve ince detayların estetiği oluşturacağını bilerek çalışıyoruz.Kısa zamanda ulaştığımız başarının arkasında müşteri memnuniyet odaklı ve kalite ve verimliliği merkeze alan bir yöntem yaklaşımıyla, sadece maddi kazançlara değil bütün müşterilerimizin yaralanmasına fırsat imkanını en üst seviyede tutma bilinciyle gelişmektedir.

Bahar Nakıs

Tekstil yeni model, üstün teknolojik,yüksek kalitede ve çeşitli nakış teknikleri ile en üst seviyede müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle tekstil sektöründe ülke geneli kalite hizmet noktasında lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır. Nakış alanında verdiğimiz çeşitli nakış desen Düz Nakış,Pulpayet Gibi yöntem ve zengin çeşitliliğiyle hizmet vermektedir Bahar Nakış Tekstil fason nakış, işleme noktasında her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel amaç olarak 20 yıla aşkın bu hizmet aşkıyla kolektif çalışma yapısıyla faaliyet sürdürmektedir.